Cataloage
Oferte
Favorite
Salvat
favorite-heart

Prosciutto di Parma, DOP

Valabil: 14 oct. până la 27 oct.
0
Carrefour Prosciutto di Parma, DOP Ofertă
favorite-heart

Prosciutto di Parma, DOP

Valabil: 14 oct. până la 27 oct.
24,59 RON
Adaugă

Acum în ofertă la Carrefour: Prosciutto di Parma, DOP ✅ Valabil de la 14-10 până la 27-10.

Vizualizati in catalog

Cel mai apropiat magazin Carrefour

Această Prosciutto di Parma, DOP este disponibilă în filialele de mai jos pe baza locației tale setate:

BucureștiBucurești
Detectează automat

Magazine similare

Wave background texture

Vedeți catalogul Carrefour în aplicație prima dată!

Descărcați aplicația gratuită cu 1000+ de magazine

app-picture-logo

Prosciutto di Parma, DOP Ofertă în Catalogul Carrefour

Prosciutto di Parma, DOP este disponibilă săptămâna aceasta în Catalogul Carrefour, cu o reducere atractivă. Pe această pagină găsești toate informațiile despre preturile actuale ale Ofertei, condițiile promotiei și reducerile speciale. Răsfoiește Catalogul și vezi și alte Oferte și promotii legate de Prosciutto di Parma, DOP pentru a fi sigur că obții cea mai bună Ofertă.

Ofertă pentru Prosciutto di Parma, DOP este valabilă în săptămâna 42 și se găsește în Catalogul actual. A expirat Ofertă? Nicio problemă, poți consulta întotdeauna alte Oferte interesante din Catalog. De asemenea, poți urmări categoria de produse pentru a afla când Prosciutto di Parma, DOP va apărea din nou în Catalogul Carrefour.

Întrebări frecvente despre Prosciutto di Parma, DOP

Această promoție este disponibilă în diverse magazine, vezi toate produsele pentru a obține cea mai ieftină Prosciutto di Parma, DOP. Dacă doriți să aflați dacă acest produs este redus la un preț mai avantajos într-un alt magazin, verificați categoria „Supermarket”. S-ar putea să găsiți și aceste oferte interesante: Prosciutto di Parma, Parma farfurie desert 20cm și Prosciutto crudo.

Verificați care este cel mai ieftin produs dintre toate ofertele! Dacă doriți să știți dacă magazinul Carrefour are cea mai mare reducere pentru Prosciutto di Parma, DOP, puteți să îl comparați pe pagina Topic sau cu alte magazine.

Prețul pentru Prosciutto di Parma, DOP poate fi găsit în partea de sus a paginii, împreună cu datele la care oferta este disponibilă. De asemenea, puteți verifica prețul în Catalog Carrefour actual sau pe site-ul web Carrefour. Ofertele promoționale vă asigură că achiziționați produse din Carrefour la cel mai mic preț.

Cea mai bună opțiune este să achiziționați acest produs de la Carrefour. Desigur, puteți arunca o privire și peste cataloagele altor magazine. Dacă dați click pe Supermarket în categorii, veți găsi magazine similare cu Carrefour.

Carrefour oferă o colecție largă de produse, pe lângă Prosciutto di Parma, DOP. Fiți cu ochii în patru pe Catalog Carrefour săptămânal pentru a găsi cele mai bune oferte și promoții. Pe langa Prosciutto di Parma, DOP, mai puteti gasi si urmatoarele oferte: Prosciutto di Parma, Parma farfurie desert 20cm & Prosciutto crudo.

Ultima actualizare: joi, 15 octombrie 2026
Trimis cu succes
Ceva n-a mers bine. Vă rugăm să încercați din nou
Este această ofertă un articol esențial?

Am evaluat această ofertă în funcție de reducere și frecvența din ultimele 8 săptămâni. Așa faci cea mai bună alegere! Practic, nu-i așa?

Musthave
Cumpără
Compară
Îndoială
Exemplu
Coca Cola light 1.5L
6,00 RON
5,39 RON
Coca Cola light 1.5L
50% reducere
6,00 RON
2,99 RON
Mai multe informații despre evaluare?