Cataloage
Oferte
Favorite
Salvat
favorite-heart

COMTIM Carne tocată din cotlet de porc 500 g

Valabil: 21 oct. până la 27 oct.
0
Kaufland COMTIM Carne tocată din cotlet de porc 500 g Ofertă
favorite-heart

COMTIM Carne tocată din cotlet de porc 500 g

Valabil: 21 oct. până la 27 oct.
9,99 RON
Adaugă

Acum în ofertă la Kaufland: COMTIM Carne tocată din cotlet de porc 500 g ✅ Valabil de la 21-10 până la 27-10.

Istoricul prețurilor Verificat
Ultima verificare: mie. 21 oct.
Vizualizati in catalog

Cel mai apropiat magazin Kaufland

Această COMTIM Carne tocată din cotlet de porc 500 g este disponibilă în filialele de mai jos pe baza locației tale setate:

BucureștiBucurești
Detectează automat

Magazine similare

Wave background texture

Vedeți catalogul Kaufland în aplicație prima dată!

Descărcați aplicația gratuită cu 1000+ de magazine

app-picture-logo

Ofertă COMTIM Carne tocată din cotlet de porc 500 g la Kaufland

Această COMTIM Carne tocată din cotlet de porc 500 g este acum în Ofertă la Kaufland. Toate informațiile despre preturile curente, condițiile promotiei și perioada de valabilitate le găsiți pe această pagină. Verificați și alte Oferte similare legate de COMTIM Carne tocată din cotlet de porc 500 g, astfel încât să puteți face întotdeauna cea mai avantajoasă alegere.

Perioada de valabilitate a Ofertei COMTIM Carne tocată din cotlet de porc 500 g este de la 21-10-2026 până la 27-10-2026. Dacă aceasta nu mai este valabilă, puteți vizualiza alte Oferte similare. De asemenea, puteți urmări categoria de produse pentru a fi la curent imediat ce COMTIM Carne tocată din cotlet de porc 500 g este din nou în promotie la Kaufland. Comparând Ofertele pentru COMTIM Carne tocată din cotlet de porc 500 g, veți ști dacă este mai bine să așteptați cu achiziția, deoarece ar putea apărea mai târziu la un pret mai mic. Așadar, urmăriți site-ul nostru pentru a vedea dacă COMTIM Carne tocată din cotlet de porc 500 g apare săptămâna viitoare cu o reducere importantă.

Întrebări frecvente despre COMTIM Carne tocată din cotlet de porc 500 g

Această promoție este disponibilă în diverse magazine, vezi toate produsele pentru a obține cea mai ieftină COMTIM Carne tocată din cotlet de porc 500 g. Dacă doriți să aflați dacă acest produs este redus la un preț mai avantajos într-un alt magazin, verificați categoria „Supermarket”. S-ar putea să găsiți și aceste oferte interesante: Carne tocată de porc, Carne tocata de porc și Carne tocata porc-vita.

Verificați care este cel mai ieftin produs dintre toate ofertele! Dacă doriți să știți dacă magazinul Kaufland are cea mai mare reducere pentru COMTIM Carne tocată din cotlet de porc 500 g, puteți să îl comparați pe pagina Topic sau cu alte magazine.

Prețul pentru COMTIM Carne tocată din cotlet de porc 500 g poate fi găsit în partea de sus a paginii, împreună cu datele la care oferta este disponibilă. De asemenea, puteți verifica prețul în Catalog Kaufland actual sau pe site-ul web Kaufland. Ofertele promoționale vă asigură că achiziționați produse din Kaufland la cel mai mic preț.

Cea mai bună opțiune este să achiziționați acest produs de la Kaufland. Desigur, puteți arunca o privire și peste cataloagele altor magazine. Dacă dați click pe Supermarket în categorii, veți găsi magazine similare cu Kaufland.

Kaufland oferă o colecție largă de produse, pe lângă COMTIM Carne tocată din cotlet de porc 500 g. Fiți cu ochii în patru pe Catalog Kaufland săptămânal pentru a găsi cele mai bune oferte și promoții. Pe langa COMTIM Carne tocată din cotlet de porc 500 g, mai puteti gasi si urmatoarele oferte: Carne tocată de porc, Carne tocata de porc & Carne tocata porc-vita.

Ultima actualizare: luni, 19 octombrie 2026
Trimis cu succes
Ceva n-a mers bine. Vă rugăm să încercați din nou
Este această ofertă un articol esențial?

Am evaluat această ofertă în funcție de reducere și frecvența din ultimele 8 săptămâni. Așa faci cea mai bună alegere! Practic, nu-i așa?

Musthave
Cumpără
Compară
Îndoială
Exemplu
Coca Cola light 1.5L
6,00 RON
5,39 RON
Coca Cola light 1.5L
50% reducere
6,00 RON
2,99 RON
Mai multe informații despre evaluare?